درباره کاسپین وب

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
image

درباره ما

ما در سرزمین هوشمند کاسپین خدماتی شامل: برنامه نویسی و پیاده سازی انواع باشگاه مشتریان، پیاده سازی سامانه های مدیریت منابع انسانی، طراحی و پیاده سازی انواع وب سایت و فروشگاه اینترنتی، بهینه سازی و سئو وب سایت، دیجیتال مارکتینگ و تولید محتوی ،فروش سامانه های تحت وب و ارائه سامانه های داده کاوی و تحلیل داده های کلان شامل :سازماندهی تصادفات، مدیریت درمان بیماران، سامانه پلاک خوان و ثبت تخلف،سامانه هوشمند کنترل ترافیک و داشبورد اطلاعاتی ، برای انواع کسب و کار های مختلف فراهم کرده ایم، تا فارغ از دغدغه های فنی بر ماموریت های خود تمرکز کرده و هزینه های فنی و پشتیبانی خود را نیز کاهش دهند.با ماهمراه باشید... .

خدمات قابل ارائه

برنامه نویسی و پیاده سازی انواع باشگاه مشتریان، پیاده سازی سامانه های مدیریت منابع انسانی، طراحی و پیاده سازی انواع وب سایت و فروشگاه اینترنتی، بهینه سازی و سئو وب سایت، دیجیتال مارکتینگ و تولید محتوی ،فروش سامانه های تحت وب و ارائه سامانه های داده کاوی و تحلیل داده های کلان.

ماموریت ما

ارائه پلتفرم باشگاه مشتریان به اشخاص حقیقی، اصناف، کسب و کار ها ، شرکت ها و سازمان ها راستای ایجاد درآمد پایدار، افزایش قدرت خرید و کاهش هزینه های بازرگانی و بازاریابی از طریق مدیریت زنجیره تامین و خرید .

داستان ما

وب سایت کاسپین وب از سال ١٣٩٤ با هدف ارائه خدمات مختلف در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباط و گسترش و فروش باشگاه مشتریان توسط مسعود صالحی تاسیس گردید و تا به امروز به بیش از ٩٩٩٢ کسب و کار خدمات مختلفی در حوزه های تخصصی ارائه نموده است.

واحد طراحی و توسعه

مغز متفکر و قلب تپنده کاسپین وب این واحد است ؛ ١٥ برنامه نویس وب و اپلیکیشن در کنار یکدیگر در حال طراحی و توسعه انواع سامانه تحت وب و اپ هستند.

واحد باشگاه مشتریان

پیاده سازی و اجرا انواع باشگاه مشتریان اختصاصی و سازمانی و باشگاه مشتریان مراکز خرید توسط این واحد بر بستر شبکه باشگاهی کاسپین انجام می گردد.

واحد دیجیتال مارکتینگ

بازاریابی و فروش گسترده انواع محصولات تولید شده در شرکت و همچنین تبلیغات گسترده مشتریان شبکه باشگاهی کاسپین توسط این واحد انجام می گردد.

واحد خدمات کارت هوشمند

کلیه هماهنگی های مرتبط با بانک و باشگاه های مشتریان شبکه کاسپین توسط این واحد صورت میگیرد،از طریق این واحد کارت های بانکی و وفاداری چاپ و صادر می گردد.

سوالی از کاسپین وب دارید؟

از طریق ارسال پیام در رایچت (آیکون پایین صفحه) می توانید سوالات و درخواست های خود را با ما مطرح نمایید.

ثبت درخواست پشتیبانی،دریافت قیمت و ... ارسال تیکت

با همراهی بیش از ٢٠ شریک تجاری قدرتمند، شبکه باشگاهی کاسپین در کشورهای امارات، ترکیه، قطر، عمان و عراق در حال سرویس دهی و ارائه خدمات می باشد.