کارت هوشمند مهتاکارت

مهتاکارت؛ بن کارت هوشمند بانکی می باشد، که امکان خرید با تخفیف برای دارنده کارت در ٣٠٠٠ پایانه فروشگاهی و ٩،٠٠٠ پذیرنده بن تخفیف و ١٠٠ اپلیکیشن و فروشگاه آنلاین را فرآهم می آورد، همچنین دارنده کارت به مدت یکسال دارای بیمه حوادث تا سقف تعهد ١٠ میلیون تومان جهت فوت و نقص عضو می باشد.این کارت دارای ١٠ سگمنت مختلف جهت شارژ پول برای مصارف مختلف بوده و سازمان ها می توانند سگمنت های مختلفی را برای کارکنان و یا مشتریان خود شارژ نمایند.

کارت هوشمند بانکی مهتا
کارت هوشمند بانکی مهتا کارت هوشمند بانکی مهتا کارت هوشمند بانکی مهتا کارت هوشمند بانکی مهتا کارت هوشمند بانکی مهتا کارت هوشمند بانکی مهتا کارت هوشمند بانکی مهتا کارت هوشمند بانکی مهتا
کارت هوشمند بانکی مهتا
کارت هوشمند بانکی مهتا

خدمات مهتا کارت

خدمات زیر از زمان دریافت کارت برای دارنده کارت قابل استفاده می باشد،دارنده کارت پس از دریافت مهتاکارت با استفاده از شماره موبایل و کد ملی خود میتواند وارد پروفایل خود در این سایت شده و خدمات مورد نظر خود را دریافت نماید.

باشگاه مشتریان سازمانی کاسپین

بیمه حوادث انفرادی

دارندگان مهتاکارت ، از زمان دریافت کارت خود، به مدت یکسال دارای بیمه حوادث رایگان با سقف تعهد ١٠میلیون تومان جهت فوت و نقص عضو ناشی از حادثه می باشند.

باشگاه مشتریان سازمانی کاسپین

خرید با بن تخفیف

گرفتن تخفیف با بن تخفیف از ٩،٠٠٠ مرکز طرف قرارداد در سراسر کشور، در بخش های دندانپزشکی، زیبایی، غذایی، سرگرمی و ... تا سقف ٤٠ % تخفیف بدون محدودیت در تعداد استفاده از مدت عضویت.

باشگاه مشتریان سازمانی کاسپین

تخفیف با مهتاکارت

مهتاکارت به نام افراد صادر وارائه می گردد، دارنده کارت می تواند از مراکز طرف قرارداد این کارت در سراسر کشور تخفیف از طریق تسویه مبلغ خرید روی کارتخوان پارسیان دریافت نماید.

باشگاه مشتریان سازمانی کاسپین

تخفیف پزشکی

دارندگان مهتاکارت از تخفیف ویژه در مراکز دندانپزشکی، پوست، مو، زیبایی و آزمایشگاه ها در سراسر کشور بهره مند می گردند، ارائه این تخفیف ها از طریق بن تخفیف امکان پذیر می باشد.

باشگاه مشتریان سازمانی کاسپین

اعتبار تخفیفی خرید آنلاین

دارندگان کارت دارای ١،٢٠٠،٠٠٠ تومان اعتبار جهت استفاده از کدهای تخفیف برای خرید از سایت ها و اپلیکیشن ها می باشند.برای استفاده از این کدها از طریق پروفایل کد مورد نظر خود را کپی کرده و در سایت و یا اپ در بخش کد تخفیف وارد نمایید.

باشگاه مشتریان سازمانی کاسپین

خدمات گردشگری و سفر

دارندگان مهتاکارت ، می توانند از ١٧٠٠ هتل داخلی در سراسر کشور، اتاق مورد نظر خود را به صورت آنلاین و با تخفیف بیشتر نسبت به سایرین دریافت نمایند.ارائه تخفیف به صورت آنلاین، بن تخفیف و درگاه های تخفیفی امکان پذیر می باشد.

باشگاه مشتریان سازمانی کاسپین

اینترنت TD_LTE

کلیه دارندگان مهتاکارت میتوانند از طریق پروفایل خود و پس از انتخاب نوع اشتراک، بدون محدودیت در پورت مرکز مخابراتی محل زندگی خود در سراسر کشور اینترنت TD_lTE به همراه مودم دریافت نمایند.

باشگاه مشتریان سازمانی کاسپین

وام خرید لوازم خانگی

دارندگان مهتاکارت می توانند از طریق پروفایل خود وام قرض الحسنه با سود ٤ درصد تا سقف ٢٠ میلیون تومان جهت خرید لوازم خانگی درخواست داده و سپس به نزدیک ترین شعبه بانک انصار و مهر اقتصاد مراجعه نمایند.

ویژگی بن کارت های هوشمند مهتاکارت

بن کارت هوشمند بانکی،دارای ١٠ کیف پول مجزا و دو حساب اصلی و پشتیبان می باشد،که بعد از درخواست سازمان یا مشتری به صورت انفرادی صادر و تحویل می گردد، این کارت تمام قابلیت های کارت بانکی جز قابلیت " انتقال از " را داره بوده و با توجه به تعریف رمز دوم پویا برای کارت ها امکان خریدآنلاین و کارت به کارت برای کارت ها فرآهم شده است.

باشگاه مشتریان سازمانی کاسپین
باشگاه مشتریان سازمانی کاسپین
متصل به شبکه یکپارچه باشگاهی

مهتاکارت پس از صدور به شبکه باشگاهی ماکلاب متصل بوده و دارنده کارت میتواند با ورود به پروفایل خود با استفاده از شماره موبایل و کدملی مراکز طرف قرارداد باشگاه را مشاهده نموده و جهت خرید مراجعه نماید.

باشگاه مشتریان سازمانی کاسپین
پشتیبانی سراسری

کلیه دارندگان کارت از زمان دریافت کارت در صورت بروز مشکل میتوانند با شماره ۰۲۱۲۳۱۸ تماس گرفته و مشکلات خود در بخش کارت را پشتیبانان ما مطرح نمایند.

باشگاه مشتریان سازمانی کاسپین
ارائه وب سرویس

بخش های ویو وامکان ارائه وب سرویس جهت ثبت نام مشتریان سازمانی برای این نوع کارت ها فراهم شده است تا در کمترین زمان ممکن کارت ها صادر و ارسال گردد.

باشگاه مشتریان سازمانی کاسپین
کارت تخفیف

مهتاکارت،علاوه بر خدمات بانکی ذکر شده، یک کارت تخفیفی بود و امکان خرید با تخفیف از ١٢٠٠٠ مرکز در سراسر کشور را برای دارنده کارت فراهم می نماید.

پروفایل مشتریان

کلیه خدمات تعریف شده روی کارت از طریق پروفایل مشتریان قابل دسترس می باشد.مدت زمان اعتبار کارت ٣ سال، مدت زمان استفاده خدمات باشگاهی ١٥ ماه و مدت زمان بیمه حوادث یکسال می باشد.


جای باشگاه مشتریان در سازمان شما خالیست...

کلیه سازمان ها، شرکت ها، ارگان ها،اتحادیه ها، وب سایت ها و استارت آپ ها و ...که دارای پرسنل یا مشتری می باشند میتوانند از طریق ارائه مهتاکارت خدمات رفاهی-تخفیفی به پرسنل و مشتریان خود ارائه دهند.

تماس با ما