باشگاه مشتریان اختصاصی کاسپین

اگر صاحب کسب و کار و شغلی هستید که نیاز به افزایش مشتری دارید شبکه باشگاهی ماکلاب جهت معرفی اعضای سازمان ها ، مشتریان بانک ها و اعضای باشگاه مشتریان مراکز خرید بزرگ برای افزایش تعداد مشتری و میزان فروش بیشتر و همچنین کاهش هزینه های تبلیغات و بازاریابی به شما کمک میکند.

ثبت نام باشگاه
Service Icon
طراحی به صورت واکنشگرا

باشگاه مشتریان اختصاصی ماکلاب به گونه ای طراحی شده است که بر روی تمام دستگاه های موجود بدون نصب قابل اجرا می باشد،همچنین نسخه مخصوص مشتریان شما نیز به صورت وب اپلیکیشن و وب طراحی شده است.

Service Icon
مارکتینگ و جذب مشتری جدید

باشگاه مشتریان اختصاصی ماکلاب علاوه بر فعال نمودن مشتریان قدیمی و تبدیل مشتریان بالفعل به مشتریان وفادار، در جذب مشتریان جدید از طریق شبکه های باشگاهی و تبلیغاتی ماکلاب نیز به شما کمک می کند.

Service Icon
طراحی اختصاصی مطابق با کسب و کار

باشگاه های مشتریان اختصاصی ماکلاب میتوانند براساس سیاست های شما و مطابق با تحولات بازار و رفتار رقبا آفرهای ویژه ای به مشتریان ارائه دهند،این باشگاه ها دارای پشتیبانی یکساله بوده و در طول یکسال قابل تغییر می باشند.

deshbord
باشگاه مشتریان اختصاصی ماکلاب
ضرورت ایجاد باشگاه مشتریان

با افزایش رقابت میان فروشندگان هم صنف، تاسیس باشگاه مشتریان از یک انتخاب به یک ضرورت تبدیل شده است. امروزه یکی از نوآورترین استراتژی‌های توجه به مشتریان و برقراری رابطه صحیح با آنها، تأسیس باشگاه مشتریان و اجرای برنامه‌های وفاداری است. از آن جا که هزینه جذب مشتری همواره از هزینه حفظ مشتریان فعلی بیشتر است، فرایندهای باشگاه مشتریان باعث کاهش هزینه های تبلیغات، افزایش فروش و نهایتاً بالا رفتن سود و سرمایه کسب و کارها خواهد شد. هدف باشگاه مشتریان ایجاد ارتباط دو سویه با مشتری و ایجاد منافع مشترک است.

باشگاه مشتریان اختصاصی ماکلاب
شبکه باشگاهی ماکلاب،فراتر از یک باشگاه

باشگاه ما(ماکلاب:maclub)، پلتفرم باشگاه مشتریان شرکت مهندسی کاسپین وب با شماره ثبت 402562 می باشد که از بهار 1394 با هدف ایجاد باشگاه های مشتریان در 2 بخش اختصاصی و سازمانی بر بستر شبکه باشگاهی ماکلاب در حال فعالیت می باشد، شبکه باشگاهی ماکلاب، شبکه واحد بیش از 9000 دارنده باشگاه مشتریان اختصاصی می باشد که در قالب سایت maclub.ir با عنوان شرکای تجاری، خدمات و اعضای خود را برای سایر اعضای شبکه به اشتراک گذاشته اند ،

deshbord

چرا باشگاه مشتریان اختصاصی ماکلاب ؟؟

باشگاه مشتریان اختصاصی ماکلاب،مطابق با مدل کسب و کار شما (کلینیک،فست فود و رستوران،مرکز خرید و ...)طراحی شده و به جهت افزایش مشتریان شما و کاهش هزینه های بازاریابی 200 روز تبلیغات رایگان اینستاگرامی در شبکه تبلیغاتی ماکلاب در اختیارتان قرار می دهد و همچنین به جهت افزایش وفاداری مشتریان فعلی شما 300 عدد هدیه رایگان نیز در اختیارتان قرار میدهدتا به مشتریان خود اهدا نمایید.

Easy Intregration
متصل به شبکه باشگاهی ماکلاب

برخلاف سایر باشگاه های موجود این باشگاه با شبکه ای از 9000 باشگاه مشتریان مرتبط بوده و میتواند آفرهای مشترک ایجاد نماید.

Latest Technology
امکانات جذب مشتری جدید

دارای 200 روز تبلیغات رایگان در شبکه تبلیغاتی ماکلاب،جهت جذب مشتریان جدید و همچنین عضویت رایگان در شبکه شرکای تجاری ماکلاب

Cloud Service
امکانات وفادار سازی مشتریان

با استفاده از قابلیت های باشگاه مشتریان ماکلاب و همچنین ثبت نام رایگان مشتریان در شبکه شرکای تجاری و اهدای جایزه مشتریان به خرید بیشتر از شما ترغیب خواهند شد.

Team Collaboration
اطلاع رسانی لحظه ای رایگان

از طریق وب اپلیکیشن باشگاه میتوانید به صورت رایگان برای مشتریان خود آفرهای روزانه و هفتگی ارسال نمائید.همچنین میتوانید در مناسبت های خاص پذیرای مشتریانتان باشید.

User Permissions
گزارش دهی جامع و کامل

با استفاده از امکانات باشگاه مشتریان می توانید گزارشات دقیقی از وضعیت فعلی کسب و کار،بازدهی تبلیغات،تحلیل وضعیت مشتریان و دسته بندی مشتریان را به صورت لحظه ای مشاهده نمائید.

Unlimited Storage
روش های مختلف ثبت مشتری

مشتریان میتوانند از طریق روش های مختلف شماره موبایل یا کارت های باشگاه در باشگاه مشتریان شما ثبت نام نمایند.امکان ثبت نام آنلاین توسط خود مشتریان نیز وجود دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا مشاوره رایگان می توانید با شماره 09198685597 تماس گرفته ویا از طریق بخش ثبت نام در صفحه اصلی نسبت به خرید اولیه باشگاه مشتریان اختصاصی اقدام نمایید.