محصولات جامع کاسپین وب

ما در سرزمین هوشمند کاسپین خدماتی را برای انواع کسب و کار های مختلف فراهم کرده ایم، تا فارغ از دغدغه های فنی بر ماموریت های خود تمرکز کرده و هزینه های فنی و پشتیبانی خود را نیز کاهش دهند.با ماهمراه باشید...

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
image

سامانه سازماندهی تصادفات کشور

از طریق این سامانه کلیه اطلاعات تصادفات فاقد کروکی در سطح شهر ها و جاده های کشور توسط افسران تصادف و اپراتورهای مستقر در مراکز فرماندهی پلیس راهور در مراکز استان ثبت می گردد

image

سامانه کشف الگوهای خطرناک رانندگی

از طریق این سامانه و با استفاده از یادگیری ماشین الگوهای رانندگی خطرناک، حرکات مارپیچ، عدم رعایت فاصله عرضی، کورس سرعت بین خودروها (حداکثر 6 خودرو در یک فریم) کشف شده و ضمن ذخیره پلاک و اطلاعات خودرو گزارش لحظه ای به مرکز تماس پلیس راهور اطلاع رسانی می گردد.

image

سامانه مدیریت کلینیک و مطب

سامانه مدیریت کلینیک و مطب یک سامانه تحت وب مبتنی بر شبکه ابری ماکلاب بوده و در حال حاضر به 1300 مطب و کلینیک خدمات مختلفی در حوزه پزشکی و سلامت ارائه می دهد.

image

باشگاه مشتریان اختصاصی ماکلاب

اگر صاحب کسب و کار و شغلی هستید که نیاز به افزایش مشتری دارید شبکه باشگاهی ماکلاب جهت معرفی اعضای سازمان ها ، مشتریان بانک ها و اعضای باشگاه مشتریان مراکز خرید بزرگ برای افزایش تعداد مشتری و میزان فروش بیشتر و همچنین کاهش هزینه های تبلیغات و بازاریابی به شما کمک میکند.

image

سیستم تشخیص خودکار پلاک خودرو

سیستم تشخیص خودکار شماره پلاک خودرو سامانه‌ای نرم افزاری به منظور خواندن پلاک خودرو می باشد. نرم افزار تشخیص خودکار شماره پلاک خودرو سیستمی کاملاً مکانیزه است که شماره پلاک خودروهای عبوری از یک مکان را تشخیص و شناسایی می کند.

image

شبکه جامع باشگاهی ماکلاب

ماکلاب ؛ پلتفرم باشگاه مشتریان بر بستر شبکه ابری می باشد که به اشخاص حقیقی، اصناف، کسب و کار ها ، شرکت ها و سازمان ها خدمات مختلفی در راستای ایجاد درآمد پایدار، افزایش قدرت خرید و کاهش هزینه های بازرگانی و بازاریابی از طریق مدیریت زنجیره تامین و خرید ارائه میدهد.

shape
shape
shape
shape
واحد طراحی و توسعه

مغز متفکر و قلب تپنده کاسپین وب این واحد است ؛ ١٥ برنامه نویس وب و اپلیکیشن در کنار یکدیگر در حال طراحی و توسعه انواع سامانه تحت وب و اپ هستند.

واحد باشگاه مشتریان

پیاده سازی و اجرا انواع باشگاه مشتریان اختصاصی و سازمانی و باشگاه مشتریان مراکز خرید توسط این واحد بر بستر شبکه باشگاهی کاسپین انجام می گردد.

واحد دیجیتال مارکتینگ

بازاریابی و فروش گسترده انواع محصولات تولید شده در شرکت و همچنین تبلیغات گسترده مشتریان شبکه باشگاهی کاسپین توسط این واحد انجام می گردد.

واحد خدمات کارت هوشمند

کلیه هماهنگی های مرتبط با بانک و باشگاه های مشتریان شبکه کاسپین توسط این واحد صورت میگیرد،از طریق این واحد کارت های بانکی و وفاداری چاپ و صادر می گردد.

big-monitor creative developer flower-top small-monitor small-top table target shape main-pic

واحد طراحی و توسعه

طراحی و برنامه نویسی سفارشی وب سایت یا سامانه های مبتنی بر وب می تواند تاثیر به سزایی در بهبود فرایند سرویس دهی و ارائه خدمات منحصر به فرد داشته باشد ارائه امکانات خاص با طراحی و پیاده سازی سفارشی؛ می تواند، باعث افزایش امنیت ، بهینه بودن استفاده از منابع، افزایش سرعت و ... شود.

طراحی ریسپانسیو
کد نویسی اختصاصی
طراحی اپلیکیشن اندروید
توسعه مبتنی بر فریم ورک ها
طراحی اپلیکیشن ios
طراحی UI/UX
ساخت انواع فروشگاه آنلاین
معماری سه لایه MVC

سوالی از کاسپین وب دارید؟

از طریق ارسال پیام در رایچت (آیکون پایین صفحه) می توانید سوالات و درخواست های خود را با ما مطرح نمایید.

ثبت درخواست پشتیبانی،دریافت قیمت و ... ارسال تیکت

با همراهی بیش از ٢٠ شریک تجاری قدرتمند، شبکه باشگاهی کاسپین در کشورهای امارات، ترکیه، قطر، عمان و عراق در حال سرویس دهی و ارائه خدمات می باشد.