سامانه سازماندهی تصادفات کشور

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
work

سامانه سازماندهی تصادفات کشور

از طریق این سامانه کلیه اطلاعات تصادفات فاقد کروکی در سطح شهر ها و جاده های کشور توسط افسران تصادف و اپراتورهای مستقر در مراکز فرماندهی پلیس راهور در مراکز استان ثبت می گردد.امکان ثبت توسط تبلت نیز در ورژن جدید فراهم شده است.

پس از ثبت اطلاعات کامل تصادفات شامل: وضعیت جوی، وضعیت راه، مشخصات راننده، نوع خودرو و ... سامانه از طریق بخش گزارش ساز گزارشات دقیقی را در رده های مختلف از کارشناسان اداره عملیات تا سطوح عالی فرماندهی ارائه می دهد.

از طریق گزارشات ارائه شده و با هماهنگی معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری و اداره کل راهداری در هر استان و با نظارت معاونت عمرانی استانداری نواقص مرتبط با راه ها و خیابان ها اصلاح می گردد،همچنین بر اساس گزارشات نقشه ای، نقاط پرحادثه به اورژانس و آتش نشانی اطلاع رسانی می گردد تا در صورت تکرار حادثه، تصادف منجر به فوت و یا نقص عضو رانندگان و سرنشینان آنها نشود.

این سامانه دارای ماژول متصل به سامانه بیمه مرکزی بود و با دارا بودن هوش مصنوعی قادر به تشخیص الگوهای تقلب و کلاهبرداری می باشد و در صورتی که راننده یک خودرو اقدام به اخاذی از بیمه نمایید توسط سامانه به مراجع قضایی و بیمه اطلاع رسانی می گردد.

از دیگر کارکرد های این سامانه اتصال آن به سامانه آگاهی کشور بوده و در صورت ثبت پلاک خودرو درگیر در تصادف به اپراتور ثبت تصادف و افسر حاضر در صحنه سرقتی بودن خودرو را اعلام می نماید.

تعداد نصب

763

تعداد مشتری

12

تاریخ اجرا

مهرماه 1394

ارزش تقریبی

700,000$