کارت هوشمند یارطبیعت

کارت یارطبیعت؛ کارت هوشمند بانکی می باشد، که امکان خرید با تخفیف برای دارنده کارت در ۶،۰۰۰ فروشگاه طرف قرارداد و ۱۰،۰۰۰ باشگاه مشتریان و ۱۵۰ اپلیکیشن و فروشگاه آنلاین پرطرفدار را فرآهم می آورد، همچنین دارنده کارت به مدت یکسال دارای بیمه حوادث تا سقف تعهد ١٠ میلیون تومان جهت فوت و نقص عضو می باشد.این کارت دارای ١٠ کیف پول مختلف جهت شارژ پول برای مصارف مختلف بوده و سازمان ها می توانند کیف پول های مختلفی را برای کارکنان و یا مشتریان خود شارژ نمایند.

کارت هوشمند یارطبیعت
کارت هوشمند بانکی مهتا کارت هوشمند بانکی مهتا کارت هوشمند بانکی مهتا کارت هوشمند بانکی مهتا کارت هوشمند بانکی مهتا کارت هوشمند بانکی مهتا کارت هوشمند بانکی مهتا کارت هوشمند بانکی مهتا
کارت هوشمند بانکی مهتا
کارت هوشمند بانکی مهتا

خدمات کارت یارطبیعت

خدمات زیر از زمان دریافت کارت برای دارنده کارت قابل استفاده می باشد،دارنده کارت پس از دریافت کارت یارطبیعت با استفاده از شماره موبایل و کد ملی خود میتواند وارد پروفایل خود در این سایت شده و خدمات مورد نظر خود را دریافت نماید.

باشگاه مشتریان سازمانی کاسپین

کارت هوشمند بانکی

برای ثبت نام کننده بعد از پرداخت حق عضویت،یک عدد بن کارت بانکی دارای قابلیت های : خرید آنلاین و با کارتخوان،کارت به کارت و ... صادر و به صورت رایگان پست می گردد.

باشگاه مشتریان سازمانی کاسپین

خرید با بن تخفیف

گرفتن تخفیف با بن تخفیف از ۱۵،۰۰٠ مرکز طرف قرارداد در سراسر کشور، در بخش های دندانپزشکی، زیبایی، غذایی، سرگرمی و ... تا سقف ٤٠ % تخفیف بدون محدودیت در تعداد استفاده از مدت عضویت.

باشگاه مشتریان سازمانی کاسپین

تخفیف با کارت یارطبیعت

کارت یارطبیعت به نام افراد صادر وارائه می گردد، دارنده کارت می تواند از مراکز طرف قرارداد این کارت در سراسر کشور تخفیف از طریق تسویه مبلغ خرید روی کارتخوان پارسیان دریافت نماید.

باشگاه مشتریان سازمانی کاسپین

تخفیف پزشکی

دارندگان کارت یارطبیعت از تخفیف ویژه در مراکز دندانپزشکی، پوست، مو، زیبایی و آزمایشگاه ها در سراسر کشور بهره مند می گردند، ارائه این تخفیف ها از طریق بن تخفیف امکان پذیر می باشد.

باشگاه مشتریان سازمانی کاسپین

اعتبار تخفیفی خرید آنلاین

دارندگان کارت دارای موجودی کیف پول جهت استفاده از کدهای تخفیف برای خرید از سایت ها و اپلیکیشن ها می باشند.برای استفاده از این کدها از طریق پروفایل کد مورد نظر خود را کپی کرده و در سایت و یا اپ در بخش کد تخفیف وارد نمایید.

باشگاه مشتریان سازمانی کاسپین

خدمات گردشگری و سفر

دارندگان کارت یارطبیعت ، می توانند از ١٧٠٠ هتل داخلی در سراسر کشور، اتاق مورد نظر خود را به صورت آنلاین و با تخفیف بیشتر نسبت به سایرین دریافت نمایند.ارائه تخفیف به صورت آنلاین، بن تخفیف و درگاه های تخفیفی امکان پذیر می باشد.

باشگاه مشتریان سازمانی کاسپین

اینترنت TD_LTE

کلیه دارندگان کارت یارطبیعت میتوانند از طریق پروفایل خود و پس از انتخاب نوع اشتراک، بدون محدودیت در پورت مرکز مخابراتی محل زندگی خود در سراسر کشور اینترنت TD_lTE به همراه مودم دریافت نمایند.

باشگاه مشتریان سازمانی کاسپین

وام خرید لوازم خانگی

دارندگان کارت یارطبیعت می توانند از طریق پروفایل خود وام قرض الحسنه با سود ٤ درصد تا سقف ٢٠ میلیون تومان جهت خرید لوازم خانگی درخواست داده و سپس به نزدیک ترین شعبه بانک انصار و مهر اقتصاد مراجعه نمایند.

ویژگی بن کارت های هوشمند کارت یارطبیعت

بن کارت هوشمند بانکی،دارای ١٠ کیف پول مجزا و دو حساب اصلی و پشتیبان می باشد،که بعد از درخواست سازمان یا مشتری به صورت انفرادی صادر و تحویل می گردد، این کارت تمام قابلیت های کارت بانکی جز قابلیت " انتقال از " را داره بوده و با توجه به تعریف رمز دوم پویا برای کارت ها امکان خریدآنلاین و کارت به کارت برای کارت ها فرآهم شده است.

باشگاه مشتریان سازمانی کاسپین
باشگاه مشتریان سازمانی کاسپین
متصل به شبکه یکپارچه باشگاهی

کارت یارطبیعت پس از صدور به شبکه باشگاهی ماکلاب متصل بوده و دارنده کارت میتواند با ورود به پروفایل خود با استفاده از شماره موبایل و کد عضویت مراکز طرف قرارداد باشگاه را مشاهده نموده و جهت خرید مراجعه نماید.

باشگاه مشتریان سازمانی کاسپین
پشتیبانی سراسری

کلیه دارندگان کارت از زمان دریافت کارت در صورت بروز مشکل میتوانند با شماره ۰۲۱۲۳۱۸ تماس گرفته و مشکلات خود در بخش کارت را پشتیبانان ما مطرح نمایند.

باشگاه مشتریان سازمانی کاسپین
ارائه وب سرویس

بخش های ویو وامکان ارائه وب سرویس جهت ثبت نام مشتریان سازمانی برای این نوع کارت ها فراهم شده است تا در کمترین زمان ممکن کارت ها صادر و ارسال گردد.

باشگاه مشتریان سازمانی کاسپین
کارت تخفیف

کارت یارطبیعت،علاوه بر خدمات بانکی ذکر شده، یک کارت تخفیفی بود و امکان خرید با تخفیف از ١٢٠٠٠ مرکز در سراسر کشور را برای دارنده کارت فراهم می نماید.

پروفایل مشتریان

کلیه خدمات تعریف شده روی کارت از طریق پروفایل مشتریان قابل دسترس می باشد.مدت زمان اعتبار کارت ٣ سال، مدت زمان استفاده خدمات باشگاهی ١٥ ماه می باشد.


جای باشگاه مشتریان در سازمان شما خالیست...

کلیه سازمان ها، شرکت ها، ارگان ها،اتحادیه ها، وب سایت ها و استارت آپ ها و ...که دارای پرسنل یا مشتری می باشند میتوانند از طریق ارائه کارت یارطبیعت خدمات رفاهی-تخفیفی به پرسنل و مشتریان خود ارائه دهند.

تماس با ما