• باشگاه مشتریان چگونه کار میکند؟

  باشگاه مشتریان کاسپین وب می باشد با هدف ایجاد باشگاه های مشتریان سازمانی و شبکه های باشگاهی و تخفیفی توسط دپارتمان برنامه نویسی کاسپین وب تحت عنوان ماکلاب آغاز به کار نموده است ، ماکلاب شبکه واحد ٩٩٩٢ دارنده باشگاه مشتریان اختصاصی می باشد که در قالب یک باشگاه واحد خدمات و اعضای خود را برای یکدیگر به اشتراک گذاشته اند ، عضویت در ماکلاب برای اشخاص، سازمان ها و کاسپین وب ها با پرداخت حق عضویت سالیانه امکان پذیر می باشد.پس از عضویت امکان استفاده از تمام خدمات ماکلاب امکان پذیر می باشد.

 • سرورهای کاسپین وب در کدام کشور قرار دارد ؟ سرعت و امنیت آن به چه صورت است ؟

  در حال حاضر سرورهای کاسپین وب در دیتاسنتر داخل کشور عزیزمان ایران می باشد . دلیل این امر سرعت بالای سرورها و تسهیل در دریافت درگاه های پرداخت الکترونیک و سایر گواهینامه های مرتبط با این امر می باشد . یکی دیگر از دلایل این موضوع دسترسی از طریق اینترانت ملی در صورت قطع شدن اینترنت می باشد .

 • درصد تخفیف هر فروشنده از کجا قابل مشاهده می باشد؟

  با مراجعه به بخش خدمات رفاهی و خرید (یا بخش خدمات بیمه‌ای و پزشکی) ابتدا دسته بندی صنفی خود را مشخص نمایید، سپس با جست و جوی پذیرندگان مورد نظرخود میتوانید میزان تخفیف آنها را مشاهده نمایید.در صورتی که عضو ماکلاب باشید می توانید بن تخفیف و اطلاعات تکمیلی را مشاهده نموده و بن تخفیف خوذ را به صورت رایگان رزرو نمایید.

 • اعتبار ماکلاب را کجا می توان مصرف کرد ؟

  اعتبار داخل کیف پول ماکلاب جهت ثبت سفارش های داخل شبکه ماکلاب از قبیل خرید های آنلاین ، خرید سرویس اینترنت، ثبت سفارش های درگاه های تخصصی میتوانید مصرف کنید.لطفا توجه کنید اعتبار داخل کیف پول با اعتبار حساب کارت های اعتباری (ماکارت،کارت شهروندی،اروند کارت،همیارطبیعت و ...)متفاوت می باشد، جهت مشاهده موجودی، شارژ و استفاده از موجودی کارت های اعتباری بایستی از شبکه بانکی استفاده کنید.

 • بن های تخفیف رزرو شده از کجا قابل مشاهده می باشد؟

  جهت رزرو بن های تخفیف ابتدا بایستی عضو ماکلاب بوده و سپس با توجه به اطلاعات اصناف و میزان تخفیف آنها بن تخفیف مربوط به پذیرنده را رزرو نموده سپس روی بخش ورود به باشگاه کلیک نموده و با همراه داشتن شماره تماس و رمز ورود وارد پنل ماکلاب شده و از بخش خدمات رفاهی و خرید بن های رزرو شده خود را مشاهده نمایید .در صورت تایید بن توسط پذیرنده می توانید بن را مشاهده نمایید.

 • هر بن تخفیف ماکلاب مخصوص چند نفر است؟

  بر خلاف سایر سیستم های تخفیفی بن های ماکلاب برای استفاده افراد هیچ گونه محدودیتی نداشته و بر روی فاکتور نهائی اعمال می شود .تخفیف های ماکلاب کاملا حقیقی بوده و شامل تمامی محصولات و خدمات پذیرندگان می شود و هیچ گونه محدودیتی برای دارنده بن کارت وجود ندارد .

ارسال تیکت

از طریق راه های زیر میتوانید درخواست خود را برای ما ارسال نمایید.

image

ارسال درخواست

١-از طریق ارسال درخواست پشتیبانی از طریق شماره ٠٩١٩٨٦٨٥٥٩٧ در واتس اپ

٢-از طریق ارسال درخواست از طریق پیامک به شماره ٥٠٠٠١٠٦٠٩٩٢٦

سوالی از کاسپین وب دارید؟

از طریق ارسال پیام در رایچت (آیکون پایین صفحه) می توانید سوالات و درخواست های خود را با ما مطرح نمایید.

ثبت درخواست پشتیبانی،دریافت قیمت و ... ارسال تیکت

با همراهی بیش از ٢٠ شریک تجاری قدرتمند، شبکه باشگاهی کاسپین در کشورهای امارات، ترکیه، قطر، عمان و عراق در حال سرویس دهی و ارائه خدمات می باشد.