درباره کاسپین وب

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
book-self

فناوری و اطلاعات کاسپین وب

ما در سرزمین هوشمند کاسپین وب خدماتی شامل برنامه نویسی ، پیاده سازی و فروش باشگاه مشتریان (اختصاصی و سازمانی)، ارائه و پیاده سازی باشگاه رفاهی سازمانی ، باشگاه مدیران ، طراحی انواع وب سایت و فروشگاه آنلاین و وب اپلیکیشن، خدمات دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات دیجیتال، فروش انواع بن کارت بانکی و هوشمند،مدیریت شبکه های تخفیف و شبکه های باشگاهی ، خدمات شهر هوشمند و اینترنت اشیا (IOT) ، یادگیری ماشین(Machine Learning) و خدمات داده های کلان (Big Data) برای انواع سازمان ها و کسب و کار های مختلف فراهم کرده ایم تا فارغ از دغدغه های فنی بر ماموریت های خود تمرکز کرده و هزینه های فنی و پشتیبانی خود را نیز کاهش دهند.با کاسپین وب همراه باشید......

تاریخچه کاسپین وب

فناوری و اطلاعات کاسپین وب، از سال ۱۳۸۹ با همراهی تیمی قدرتمند متشکل از فارغ التحصیلان دانشگاه های داخلی، در زمینه برنامه نویسی و طراحی انواع وب سایت و وب اپلیکشین در تهران آغاز به فعالیت نموده و با گذشت بیش از ۱۰ سال از فعالیت مستمر خود توانسته است در بخش های داده های کلان، هوش مصنوعی، طراحی و تولید انواع اپلیکیشن، طراحی و تولید سامانه های سازمانی تحت وب شامل سامانه سازماندهی تصادفات، سامانه مدیریت هوشمند شهر و ... نیز فعالیت نماید.

ماموریت ما

ماموریت اصلی ما در کاسپین وب کاهش دغدغه های کسب و کار ها و عموم افراد جامعه است؛ ما در کاسپین وب تلاش می کنیم تا ضمن کاهش دغدغه های فنی و پشتیبانی سایر کسب و کارها در حوزه فناوری و اطلاعات، شرایطی را فرآهم نماییم تا، همه بتوانند به راحتی اقدام به مبادله کالا و خدمات نمایند. همچنین از طریق ایجاد شبکه باشگاهی امکان دسترسی هرچه بهتر و با تخفیف بیشتر را برای مردم فرآهم نموده ایم، تا بتوانیم بخشی از هزینه های زندگی افراد را نیز کاهش دهیم.

اهداف و راهکارها

ما در کاسپین وب به دنبال بیان واژه ای جدید از بسیاری از خدمات در حوزه فناوری و اطلاعات هستیم؛ در کاسپین وب به باشگاه مشتریان جان تازه بخشیده ایم تا کارایی و عملکرد باشگاه را برای مشتریان و کسب و کارها افزایش دهیم. با ارائه سامانه مدیریت کسب و کار، بخش های انبارداری،حسابداری، مدیریت پرسنل، مدیریت تبلیغات و مدیریت شبکه های مجازی را باز تعریف کرده ایم تا بتوانیم به پیشرفت کسب و کارها کمک نماییم.

شبکه گسترده ارائه خدمات

نرم افزار باشگاه مشتریان

فروش نرم افزار باشگاه مشتریان، نرم افزار باشگاه مشتریان اختصاصی، ماژول باشگاه مشتریان وفادار، سامانه مدیریت مشتریان،سامانه صدور صورتحساب الکترونیکی، سامانه مدیریت فروش، باشگاه مشتریان مشابه باشگاه مشتریان ملت، باشگاه مشتریان آگاه، باشگاه مشتریان همراه اول.

طراحی وب سایت و فروشگاه آنلاین

طراحی وب سایت شخصی، وب سایت کلینیک زیبایی، وب سایت آموزش آنلاین، وب سایت معرفی و فروش آنلاین کالا ، وب سایت سالن های آرایشی، وب سایت شرکت ها و سازمان ها، طراحی وبلاگ خبری، سئو وب سایت، طراحی فروشگاه آنلاین توسط کاسپین وب، یکی از شرکت های طراحی وب سایت در تهران.

خدمات شهرهوشمند

ارائه نرم افزار دوربین های پلاک خوان و نظارت تصویری، نرم افزار چراخ های راهنمایی هوشمند و برنامه پذیر، نرم افزار دیتا ماینینگ داده های ترافیکی و شهری، نرم افزار مدیریت هوشمند پارکینگ های طبقاتی و حاشیه ای، فروش دوربین های پلاک خوان ثبت تخلف سرعت، دوربین ثبت تخلف چراغ قرمز.

کارت باشگاه مشتریان

چاپ کارت باشگاه مشتریان، چاپ بن کارت ، چاپ کارت پرسنلی به همراه خدمات رفاهی و تخفیفی، چاپ کارت پی وی سیPVC ، کارت تخفیف و وفاداری، چاپ کارت مشابه کارت اعتباری ایرانیان، ایرانی کارت بانک آینده، بلو بانک سامان، مگا کارت پارسیان به صورت گروهی و انفرادی توسط شرکت کاسپین وب.

باشگاه مشتریان سازمان ها

مراکز خرید،مال ها، برندها، شرکت ها،مناطق آزاد می توانند با تهیه باشگاه مشتریان سازمانی ضمن ارائه خدمات تخفیفی به مشتریان خود، اقدام به جذب پذیرنده اختصاصی نمایند، کلیه کارمزدهای حاصل از تراکنش پذیرندگان در شبکه برای دارنده باشگاه اعمال می گردد.

پایانه فروشگاهی و سامانه مودیان

این بخش شامل صدور صورتحساب الکترونیک مطابق با استانداردهای سازمان امور مالیاتی، جمع آوری صورتحساب ها در حافظه مالیاتی متصل به سامانه کلابیوم تکس و ارسال صورتحساب به سامانه مودیان مالیاتی و دریافت تاییده از سامانه مودیان مالیاتی است.

سوالی از کاسپین وب دارید؟

از طریق ارسال پیام در رایچت (آیکون پایین صفحه) می توانید سوالات و درخواست های خود را با ما مطرح نمایید.

ثبت درخواست پشتیبانی،دریافت قیمت و ... ارسال تیکت

در طول ۱۰ سال فعالیت مستمر در حوزه فناوری و اطلاعات مفتخر به همکاری با بهترین برندهای ایران و جهان بوده ایم،شما نیز به خانواده بزرگ شرکای تجاری و مشتریان کاسپین وب بپیوندید.