درباره کاسپین وب

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
book-self

فناوری و اطلاعات کاسپین وب

ما در سرزمین هوشمند کاسپین وب خدماتی شامل برنامه نویسی ، پیاده سازی و فروش باشگاه مشتریان (اختصاصی و سازمانی)، ارائه و پیاده سازی باشگاه رفاهی سازمانی ، باشگاه مدیران ، طراحی انواع وب سایت و فروشگاه آنلاین و وب اپلیکیشن، خدمات دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات دیجیتال، فروش انواع بن کارت بانکی و هوشمند،مدیریت شبکه های تخفیف و شبکه های باشگاهی ، خدمات شهر هوشمند و اینترنت اشیا (IOT) ، یادگیری ماشین(Machine Learning) و خدمات داده های کلان (Big Data) برای انواع سازمان ها و کسب و کار های مختلف فراهم کرده ایم تا فارغ از دغدغه های فنی بر ماموریت های خود تمرکز کرده و هزینه های فنی و پشتیبانی خود را نیز کاهش دهند.با کاسپین وب همراه باشید......

تاریخچه کاسپین وب

فناوری و اطلاعات کاسپین وب، از سال ۱۳۸۹ با همراهی تیمی قدرتمند متشکل از فارغ التحصیلان دانشگاه های داخلی، در زمینه برنامه نویسی و طراحی انواع وب سایت و وب اپلیکشین در تهران آغاز به فعالیت نموده و با گذشت بیش از ۱۰ سال از فعالیت مستمر خود توانسته است در بخش های داده های کلان، هوش مصنوعی، طراحی و تولید انواع اپلیکیشن، طراحی و تولید سامانه های سازمانی تحت وب شامل سامانه سازماندهی تصادفات، سامانه مدیریت هوشمند شهر و ... نیز فعالیت نماید.

ماموریت ما

ماموریت اصلی ما در کاسپین وب کاهش دغدغه های کسب و کار ها و عموم افراد جامعه است؛ ما در کاسپین وب تلاش می کنیم تا ضمن کاهش دغدغه های فنی و پشتیبانی سایر کسب و کارها در حوزه فناوری و اطلاعات، شرایطی را فرآهم نماییم تا، همه بتوانند به راحتی اقدام به مبادله کالا و خدمات نمایند. همچنین از طریق ایجاد شبکه باشگاهی امکان دسترسی هرچه بهتر و با تخفیف بیشتر را برای مردم فرآهم نموده ایم، تا بتوانیم بخشی از هزینه های زندگی افراد را نیز کاهش دهیم.

اهداف و راهکارها

ما در کاسپین وب به دنبال بیان واژه ای جدید از بسیاری از خدمات در حوزه فناوری و اطلاعات هستیم؛ در کاسپین وب به باشگاه مشتریان جان تازه بخشیده ایم تا کارایی و عملکرد باشگاه را برای مشتریان و کسب و کارها افزایش دهیم. با ارائه سامانه مدیریت کسب و کار، بخش های انبارداری،حسابداری، مدیریت پرسنل، مدیریت تبلیغات و مدیریت شبکه های مجازی را باز تعریف کرده ایم تا بتوانیم به پیشرفت کسب و کارها کمک نماییم.

خدمات کاسپین وب

نرم افزار باشگاه مشتریان

جذب مشتری جدید برای یک کسب و کار بسیار هزینه‌بردارتر از حفظ مشتری‌های موجود است. کسب و کار‌های دوراندیش با ایجاد باشگاه مشتریان و ارائه خدمات ویژه به مشتریان سابق خود، آن‌ها را راضی نگه می‌دارند تا دوباره برای خرید یا اخذ خدمات به ایشان مراجعه کنند. تنها با پرداخت روزانه ۳،۰۰۰ تومان باشگاه مشتریان اختصاصی داشته باشید.

طراحی وب سایت و فروشگاه آنلاین

داشتن وب سایت در بازار پر رقابت ایران و در حالی که اکثر کسب و کار ها تمام وقت و بودجه خود را روی اینستاگرام ،متمرکز نموده اند و با توجه به عدم اطمینان از شرایط آینده این پلتفرم مانند فیلترینگ و ...مهم ترین پیش نیاز ورود به دنیای کسب و کار آنلاین است. با طراحی وب سایت کسب و کار شما در دسترس تمام کسانی خواهد بود که به خدمات یا محصولات شما نیاز دارند.

خدمات شهرهوشمند

پلتفرم شهرهوشمند به عنوان راهکاری جامع و مبتنی بر فناوری های نوین مانند اینترنت اشیاء ، هوش مصنوعی و کلان داده است و شرکت کنترل ترافیک و یا شهرداری ها را قادر می سازد در رفع چالش های حمل و نقل شهری با یکپارچه سازی زیرسیستم های مختلف به تغییر رویکرد از به کارگیری سیستم های مستقل به سمت ایجاد شبکه ای یکپارچه در مدیریت ترافیک بپردازند.

صدور کارت های هوشمند و بانکی

کارت های هوشمند بانکی، به صورت انفرادی و گروهی به درخواست مشتری یا سازمان ها و شرکت ها قابل صدور می باشند، این کارت ها به صورت بن کارت بانکی با اعتبار ۳ ساله توسط بانک صادر می گردد و فرد دارنده کارت علاوه بر استفاده از خدمات شبکه بانکی می تواند از ۱۵۰۰۰مرکز طرف قرارشبکه باشگاهی کاسپین نیز تخفیف دریافت نماید.

باشگاه مشتریان سازمانی

مراکز خرید،مال ها، برندها، شرکت ها،مناطق آزاد و ... می توانند با تهیه باشگاه مشتریان سازمانی ضمن ارائه خدمات تخفیفی به مشتریان خود، اقدام به جذب پذیرنده اختصاصی نمایند، این پذیرندگان می توانند شامل فروشگاه های یک مرکز تجاری بوده و یا از طریق بازاریابی جذب گردد، کلیه کارمزدهای حاصل از تراکنش پذیرندگان در شبکه برای دارنده باشگاه اعمال می گردد.

سایت خدمات رفاهی-تخفیفی

کلیه سازمان ها،شرکت ها و افراد می توانند با تهیه سرویس شبکه خدمات تخفیف،یک وب سایت معرفی مراکز طرف قرارداد با برنداختصاصی خود داشته باشند لیست مراکز ،درصدهای تخفیف و شرایط ارائه تخفیف از طریق وب سرویس به وب سایت جدید اضافه می گردد، همچنین امکان ارائه بن کارت با طرح اختصاصی و لوگو سازمان نیز در این شبکه فراهم شده است.

سوالی از کاسپین وب دارید؟

از طریق ارسال پیام در رایچت (آیکون پایین صفحه) می توانید سوالات و درخواست های خود را با ما مطرح نمایید.

ثبت درخواست پشتیبانی،دریافت قیمت و ... ارسال تیکت

در طول ۱۰ سال فعالیت مستمر در حوزه فناوری و اطلاعات مفتخر به همکاری با بهترین برندهای ایران و جهان بوده ایم،شما نیز به خانواده بزرگ شرکای تجاری و مشتریان کاسپین وب بپیوندید.