سوالات متداول

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
 • روش خرید باشگاه مشتریان چگونه است؟

  جهت خرید باشگاه مشتریان ابتدا به صفحه باشگاه مشتریان اختصاصی مراجعه نموده، سپس با کلیک (لمس) دکمه خرید باشگاه مشتریان، وارد صفحه ثبت نام باشگاه شده و اطلاعات اولیه مربوط به پروفایل خود را باشگاه تکمیل نموده و بعد از پرداخت هزینه اکانت، امکان استفاده از پنل اختصاصی باشگاه فراهم می باشد. در صورت درخواست مشتری امکان نصب باشگاه مشتریان بر روی هاست اختصاصی نیز وجود دارد که بایستی از طریق تیکت به پشتیبانی باشگاه ارسال گردد.

 • روش درخواست باشگاه مشتریان سازمانی چگونه است؟

  جهت درخواست باشگاه مشتریان سازمانی، ابتدا بایستی یک نامه به ایمیل info@cpnweb.ir ارسال نموده و در متن نامه، تعداد پذیرندگان قابل جذب طی 6 ماه اول، تعداد مشتریان، تعداد تقریبی تراکنش دستگاه های کارتخوان،مبلغ تقریبی مجموع تراکنش ها ماهانه را برای شرکت ارسال نموده تا پلن مناسب سازمان تهیه و ارسال گردد.

 • روش درخواست باشگاه خدمات رفاهی چگونه است؟

  جهت درخواست باشگاه مشتریان سازمانی، ابتدا بایستی یک نامه به ایمیل info@cpnweb.ir ارسال نموده و در متن نامه، تعداد پذیرندگان قابل جذب طی 6 ماه اول، تعداد مشتریان، تعداد تقریبی تراکنش دستگاه های کارتخوان،مبلغ تقریبی مجموع تراکنش ها ماهانه را برای شرکت ارسال نموده تا پلن مناسب سازمان تهیه و ارسال گردد.

 • چرا پیامک از کاسپین وب دریافت نمی کنیم؟

  با توجه به اینکه پیامک های ارسالی از کاسپین وب برای ثبت نام ، فراموشی رمز عبور و ارائه آفرهای جذاب از نوع خدماتی نیست و تبلیغاتی محسوب می شود، لذا بایستی حتما دریافت پیامک تبلیغاتی خط خود را فعال نمایید. برای فعال سازی پیام های تبلیغاتی همراه اول، باید از خط خود، عدد ٢ را به شماره پیامکی ٨٩٩٩ ارسال نمایید. پس از ارسال پیام، پیامکی از شرکت همراه اول مبنی بر فعال شدن مجدد سرویس پیامک تبلیغاتی تا ٢٤ ساعت آینده برای شما فرستاده خواهد شد و این سرویس برای شما تا ٢٤ساعت بعد فعال می گردد. برای فعال سازی پیام های تبلیغاتی ایرانسل ، باید از خط خود، عدد ١ را به شماره پیامکی ۵۰۰۵ ارسال نمایید. پس از ارسال پیام، پیامکی از شرکت ایرانسل مبنی بر فعال شدن مجدد سرویس پیامک تبلیغاتی تا ٢٤ساعت آینده برای شما فرستاده خواهد شد و این سرویس برای شما تا ٢٤ ساعت بعد فعال می گردد.

 • طراحی سایت با قالب آماده چیست ؟

  قالب آماده در واقع یکبار طراحی می شود و به صورت انبوه به فروش می رسد که می تواند در رنگ بندی و چیدمان های مختلف باشد، در صورتی که قالب اختصاصی یک بار طراحی می شود و تنها یکبار و به سفارش دهنده فروخته می شود بنابراین قیمت بسیار بالاتری دارد. در قالب اختصاصی تمامی چیدمان ها و رنگ ها مطابق با نظر و سلیقه مشتری طراحی می شود و در نتیجه رضایت کامل به همراه خواهد داشت، در صورتی که ممکن است در قالب های آماده رضایت شما از چیدمان و المان های گرافیکی به صورت کامل نباشد. توجه نمایید که قالب های آماده قابل توسعه و تغییر برای یک مشتری خاص نیز می باشند، همچنین کارفرما می تواند کلیه محتوا و منو ها و صفحات را ویرایش و توسعه نماید و تفاوتی مابین قالب اختصاصی و آماده وجود ندارد.

 • مراحل طراحی سایت و عقد قرارداد در کاسپین وب به چه شکل است؟

  در طراحی اختصاصی پس از عقد قرارداد، ابتدا کارفرما فرم اطلاعات اولیه را تکمیل و در صورت وجود تصاویر یا کاتالوگ و یا سایر فایل ها، به کاسپین وب تحویل داده می شوند. چند روز پس از زمان بندی و در نهایت نیازسنجی و شروع پروژه، اتود های صفحات مختلف از بخش گرافیک به کارفرما جهت بررسی و نظر سنجی تحویل داده می شوند، در صورت تأیید، طرح گرافیکی جهت پیاده سازی و کد نویسی به بخش مربوطه ارجاع و در نهایت جهت تأیید مجدد بر روی اینترنت قرار می گیرد.در مرحله عقد قرارداد ۶۰% پیش پرداخت دریافت می گردد،در مرحله تأیید طرح گرافیکی ۳۰% از مبلغ قرارداد پرداخت می گردد و در نهایت پس از تحویل طرح کد نویسی شده بر روی اینترنت و تأیید آن توسط کارفرما ۱۰% از مبلغ قرارداد نیز تسویه می گردد.

 • چه سایت هایی توسط کاسپین وب طراحی می شود؟

  طراحی سایت شرکتی / طراحی سایت املاک / طراحی سایت پزشکی و پزشکان/ طراحی سایت وکلا/ طراحی سایت تالار،رستوران،کافی شاپ /طراحی سایت ساختمانی / طراحی سایت کودکان /طراحی سایت وبلاگ /طراحی سایت دانلود /فروش فایل / طراحی سایت عکاسی /طراحی سایت خودرو /طراحی سایت دکوراسیون/ طراحی سایت ورزشی/ طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت کارخانجات صنعتی/ سایت گردشگری و سفر/ طراحی سایت هتل/ طراحی سایت موسیقی و فیلم/ طراحی سایت انتشارات و چاپ/طراحی سایت تفریحی و بازی/طراحی سایت سامانه پیامکی/طراحی سایت خدماتی/طراحی سایت خدمات تخفیف/طراحی سایت باشگاه مشتریان /طراحی سایت چند منظوره/طراحی سایت کاریابی/طراحی سایت آموزش آنلاین/طراحی سایت زیبایی و آرایشی/طراحی سایت خبری